Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

7 Yıl Sonra Reklam Rekorunu da Kırdı!

7 Yıl Sonra Reklam Rekorunu da Kırdı!

Çocuklar Duymasın Hem Reyting Hem de Reklam Rekoru Kırdı.

REKOR Çocuklar Duymasın, yıllardır eski bölümlerini tekrar tekrar yayınlayan kanalı ATV’de, dün akşam ise yeni hikayeleri ile izleyicileri ekrana kilitledi.

Sevilen dizi, dün ilk bölümüyle yine rating rekoru kırdı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin reklam ölçüm raporuna göre, Çocuklar Duymasın’ın dün akşam izleyici ile buluşan yeni bölümü reklamverenden de büyük ilgi gördü.

Prime time diliminin en çok reklam alan yapımları arasında üst sıralarda yer bulan diziye 35 marka toplam 73 reklam verdi.

30 dakikalık reklam alan diziye en çok reklam veren markalar ise sırasıyla Vodafone, Coca Cola, Bellona, Avea, Turkcell, Lig TV ve Türk Hava Yolları oldu.

ilk gece büyük beğeni toplayan dizinin, ilerleyen bölümlerde popülaritesini koruyup korumayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

KAYNAK : TelevizyonGazetesi.com

ÇOCUKLAR DUYMASIN

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI