Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Beren Saat Çareyi Kaçmakta Buldu!

Beren Saat Çareyi Kaçmakta Buldu!

Beren Saat, Aşırı İlgiden Sıkılınca Kaçmayı Tercih Etti. Arap turistler dizilerde hayranlıkla izledikleri Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u Beyoğlu’nda görünce, sevinç çığlıkları atıp fotoğraf çektirme yarışına girdi. Saat, çareyi kaçmakta buldu!

‘Aşk-Memnu’, ‘Dudaktan Kalbe’, ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Menekşe ile Halil’ dizilerinin mimarı Ece Yörenç, 48’inci yaş gününü önceki akşam Beyoğlu Ece Bar’da kutladı. Çok sayıda Oyuncunun katıldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Fırat Çelik, Zafer Algöz, Ali Sunal ve Gökçe Bahadır’ın yanı sıra birçok ünlü simanın hazır bulunduğu parti, çevredeki mekanlarda oturanların da ilgi odağı oldu.

BEREN SAAT

Sabah gazetesinin haberine göre, gecede en büyük coşku ise diğer konuklardan geç gelen Kıvanç Tatlıtuğ’un mekana adım atmasıyla yaşandı. ‘Aşk-ı Memnu’da yasak aşk yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat birbirlerine sarılarak hasret giderdi. Bu arada yoldan geçen bir grup Arap turist; dizide hayranlıkla izledikleri Saat ile Tatlıtuğ’u bir arada görünce sevinç çığlıkları attı. Saat, Arap turistlerin fotoğraf çektirebilmek için yarışa girdiğini görünce çareyi mekana girmekte buldu. Beyoğlu sokaklarını çınlatan Arap hayranları uzun bir süre mekan önünde bekleyerek fotoğraf çekmeye çalıştı.
KAYNAK : TelevizyonGazetesi.com

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI

Yorumlar

  1. AyBeN dedi ki:

    cok guzel olmus eline saqlik cnm..