• +90 555 xxx xx xx
 • easm@easmurat.com

EASM ATV AVRUPADA

EASM ATV AVRUPADA

atv-avrupa-easmuratAtv ve ATV Avrupa da yayınlanan KAPALI ÇARŞI VE GÖNÜLÇELEN dizisinin sponsor tanıtımlarını Ele Avuca Sığmaz Murat Seslendirdi. Kayseri merkezli Firmanın Atv de yayınlanan kapalı çarşı dizisinde Seslendirmen olarak ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT‘ı tercih ettiler. Dizinin AVRUPA ATV de yayınlanan bölümlerinin sponsor tanıtımını Ele Avuca Sığmaz Murat’ın sesinden dinleyeceksiniz. Şu an Avrupa da en çok izlenen ilk üç kanaldan birisi olan atv ekranlarında yayınlanan dizide zaten sesini birçok Televizyon ve Radyoda duyduğunuz Ele Avuca Sığmaz Muratı daha geniş bir kitlede duyacak ve tanıyacak , Ele Avuca Sığmaz Murat’a YAYIN hayatında ve SESLENDiRMELERiNDE kolaylıklar ve Başarılar diliyoruz.

– ATV Avrupa [button link=”/muzik/atv_seslendirme.mp3″ newwindow=”yes”] iNDiR[/button]


EASM – ATV AVRUPA DiZi JENERiK SESLENDIRMESIEASMurat

EASMurat Diğer Televizyon ve Radyolardaki Seslendirmeler için Tıklayın


admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI

Yorumlar

 1. Gözde dedi ki:

  Tebrikler Murat’çım başarılarının devamını diliyorum…

 2. Büşra dedi ki:

  MURAT BEY

  YAYIN HAYATINIZDA ve SESLENDiRMELERIZDE Başarılar

  temenli ediyorum.

 3. YILMAZ dedi ki:

  SLM ARKADAŞLAR MURAT KARDEŞİMİZİN YAPTIGI BÜTÜN PROGRAMLAR SAHANE KENDİSİNE HASTAYIM HEM SESİNE HEMDE KİŞİLİGİNE SÜPER YORUMCU VE SUNUCU ( BOLUBEYi )

 4. ALEV (BORNOVA) dedi ki:

  akşam sırf senin sesini duyabilmek için izledim diziyi.atv avrupa malın iisinden anlıyor amiyane bir tabirle seni nasıl keşfettilerse hiç pişman olmazlar eminim.başarını kutluyorum sevgiler.