Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Haluk Bilginer Rekor Ücret İstedi

Haluk Bilginer Rekor Ücret İstedi

Kenan Birkan Rolünde Haluk Bilginer Olacağı Söylentileri Kulaktan Kulağa Dolaşmaya Devam Ediyor Ama Ufak Bir Sorun Var!

Ezel’in yeni sezonunda, Ramiz Dayı’nın hasmı Kenan Birkan rolünde Haluk Bilginer olacağı söylentileri kulaktan kulağa dolaşmaya devam ediyor ama ufak bir sorun var!

Acaba Ezel’in yapımcısı Ay Yapım, Haluk Bilginer’e istediği parayı verecek mi?

Yeni sezon için Kenan Birkan rolüyle Haluk Bilginer’in olacağı yönündeki haberlerde, Oyuncuyla yapım firması arasında anlaşma sağlanmış ama imzaların henüz atılmadığı yönünde bilgiler yer alıyordu.

Haluk Bilginer Ezel’de oynamak için bölüm başı net 50 Bin TL. istemiş. Bu da brüt 62 Bin 500 TL. ediyor. Ay Yapım da bu konu hakkında kara kara düşünüyormuş.

Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz) bile Haluk Bilginer’in istediği paranın üçte birini, Ezel (Kenan imirzalıoğlu) de bu paranın altında bir ücret alırken acaba yapımcı firma Haluk Bilginer’e bu parayı verecek mi?

Hadi verdi diyelim, o zaman Ramiz Dayı’yla Ezel bu işe ne diyecek orası tartışılır.

Umarız bu maddi durum yüzünden dizi ekibinin huzuru kaçmaz.

KAYNAK : Dizifilm (TelevizyonGazetesi.com)

Haluk Bilginer

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI