Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

İnternette Şöhret Oluyorum

İnternette Şöhret Oluyorum

Şafak Sezer, Türk Malı’nın Yarattığı Patlamayı Değerlendirdi. 

Ünlü oyuncu SkyTürk’te Digital Hayat’a konuk olan ünlü komedyen ilginç açıklamalarda bulundu. Kendisini televizyona çok uzak bir adam olarak tanımlayan Sezer, şansını hep sinemada denediğini ancak şimdiye kadar yanlış projelerde olduğunu veya onun beğendiği yapımı seyircinin beğenmediğini ifade etti.

Şafak Sezer

Bu yılki patlama sorulduğunda ise; ‘Nedenini bilmiyorum hem reklam hem film art arda geldi.’ Demekle yetindi. Kariyerindeki ilginçliğe dikkat çeken ünlü oyuncu, ‘Bir bahtsızlık var, Kutsal Damacana sinemadan kalktıktan sonra meşhur oldu, Kolpaçino’da da aynı şey oldu. Biraz internette şöhret oluyorum. indirip izliyorlar, garip bir şöhretim var.’ Dedi.

Sinemada iz bırakmak istediğini anlatan Şafak Sezer, şu anki başarısının sinemada da olmasını umut ettiğini söyledi. KAYNAK : (TelevizyonGazetesi.com)

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI