Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Satılık Ceset Aranıyor

Satılık Ceset Aranıyor

Suudi Arabistan’daki Üniversitelerden Biri, Tıp Fakülteleri İçin Her Yıl Almanya ve Çin’den 25 Ceset Getirtecek.
CESET

Suudi Arabistan’daki en büyük üniversitelerden biri, tıp fakültelerinde eğitim amaçlı kullanılmak üzere her yıl Almanya ve Çin’den 25 ceset getirtecek.

Sahafaonline gazetesinin haberine göre, Riyad’daki Kral Abdül Aziz Üniversitesi, insan anatomisi derslerinde kullanılacak mumyalanmış cesetleri ithal edecek ve eğitimde kullanılan cesetleri daha sonra ülkedeki gayr-i müslimlere ayrılmış mezarlıklara gömecek. Gazeteye konuşan tıp fakültesi anatomi dalı eski başkanı Dr Abdül Munim El Hayati, üniversitenin Almanya ve Çin’de birden fazla üniversite ve kurum ile ceset ithal anlaşmaları imzaladığını söyledi.

El Hayati, 15-20 öğrenciye bir ceset düşeceğini ve derslerin tamamlanmasının ardından cesetlerin İçişleri Bakanlığı ve belediye görevlileri tarafından gayr-i müslim mezarlıklarına gömüleceğini ifade etti. Başka bir yetkiliye göre cesetler bilim amaçlı kullanılacak ve derslerin tamamlanmasının ardından hemen mezarlığa gömülecek.

Anatomi dalı sekreter yardımcısı Dr. Hamid Salih, cesetlerin fiyatının satıcı firma tarafından verilecek teklife ve her cesedin değerine göre değişeceğini ifade etti. Yetkili, yer yıl Almanya ve Çin’den 20-25 cesetin yanında mumyalanmış insan organları da ithal edeceklerini kaydetti.
KAYNAK : Cihan Haber Ajansı

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI