Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Şükrü’nün Şaşırtan Mesleği

Şükrü’nün Şaşırtan Mesleği

Dizi ile Milyonların Tanıdığı Çaycı Hüseyin’in En Yakın Arkadaşı Şükrü’nün Mesleğine Şaşıracaksınız.

‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizide rol alan Şükrü Koruyucu, Darıca Belediyesi’nde şoför olarak çalışıp 3. Lig’de oynayan Darıcaspor’u maçlara taşıyor

Birol Güven’in yazdığı ve aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği ekranların fenomen haline gelen dizisi “Çocuklar Duymasın” kendi yıldızlarını yaratmaya devam ediyor. “Çaycı Hüseyin” karakterinin en yakın arkadaşı “Şükrü” rolüyle dikkatleri çeken Şükrü Koruyucu, Darıca Belediyesi’nde şoför olarak çalışıyor. Darıca’nın 3. ligde oynayan Darıcaspor’u maçlara götürüp getiren otobüsün şoförü olarak görev yapan Koruyucu, dizi sayesinde gittikleri her maçta futbolculardan hatta takımdan daha çok ilgi görüyor. Koruyucu, “Taşıdığı futbolculardan daha ünlü olan tek şoför benim heralde” diyerek duygularını dile getirdi.

Diziye nasıl dahil oldunuz?
Birol Güven’in prodüksiyon şirketinde çalışıyordum. Çaycı Hüseyin’in yanına iri bir adam aranıyordu. Cüssemden ötürü dikkat çektim sanırım.

Daha önce Oyunculuk tecrübeniz yoktu değil mi?
Hayır yoktu. Benimki tamamen tesadüf.

Aynı zamanda Darıca Belediyesi’nde şoförlük yapıyorsunuz.
Evet.”Çocuklar Duymasın” bittikten sonra Darıca Belediyesi’nde şoför olarak çalışmaya başladım. Orada 3. Lig’de mücadele eden Darıcaspor’un takım otobüsünde şoför olarak hizmet etmeye başladım. Halen de görevim sürüyor. Maçlar olmadığı zaman öğrenci taşıyorum. Birol Bey de Darıcalı zaten; bende çok emeği vardır.

Zor olmuyor mu iki işi birden idare etmek?
Hayır. Çünkü benim sahnelerim en fazla iki gün sürüyor. Başkanımız da izin veriyor sağ olsun.
Sizi dizide görenler nasıl tepki veriyor?
Yolda görüp, selam veriyorlar. Sevilmek çok güzel, ilgi çok hoşuma gidiyor ama tabii bu yaştan sonra şımaracak halimiz yok. Hayatımıza aynı şekilde devam ediyoruz.

O DA ŞOFÖRDÜ
“Çocuklar Duymasın” da “Fısfıs ismail” rolüyle kısa zamanda şöhreti yakalayan Süleyman Yağcı da ambulans şoförlüğü yapıyordu.
KAYNAK : TelevizyonGazetesi.com

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI