Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Daum Sayfası Kapandı

Daum Sayfası Kapandı

Fenerbahçe, Alman teknik Adamla Yollarını Ayırdı.

Alman Bild gazetesinin haberine göre, Cristoph Daum Sarı-Lacivertli ekiple sözleşmesini 2.3 milyon Euro karşılığında feshetti. Bild, Daum’un Fenerbahçe ile olan görüşmelerini ise ‘Tiyatronun sonu’ şeklinde yorumladı.  

Konuyla ilgili Fenerbahçe Kulübü’nden ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı

AYKUT KOCAMAN DEVREDE

Teknik direktör olarak anlaşmaya varılan Aykut Kocaman’la yapılan sözleşme bugün federasyona bildirilecek. Fenerbahçe’de 28 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan sezonun ilk çalışmasında Kocaman, takımın başında sahaya çıkacak.

HENRY-HAZARD İDDİASI

Sarı lacivertlilerde dün Daum konusunun yanı sıra transferde de hareketlilik vardı. Barcelona’da forma giyen Fransız yıldız Thierry Henry ile Lille’in genç yıldızı Eden Hazard’ın menajeri olduğu iddia edilen iki kişinin öğlen saatlerinde tercümanlarıyla birlikte kulübe gelmesi heyecan yarattı. Akşam yeniden kulübe gelen bu kişilerin F.Bahçeli yöneticiler, sarı lacivertli takımı önümüzdeki sezon çalıştıracak olan Aykut Kocaman’la bir süre görüşüp, Henry ve Hazard konusunda anlaşmaya vardıkları ileri sürüldü.

KAYNAK : HAKAN TARHAN – İstanbul -DHA

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI