Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Şehir Şehir Dolaşıp Aşk Arıyor

SERDAR ORTAÇ´TAN BODRUM´DA İTİRAF Muğla’nın Bodrum İlçesi´ndeki 3000 yıllık Antik Tiyatro’da Yıldız Turkcell Geceleri’nin ilk konserini veren Türk Pop Müziği´nin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç, aradığı aşkı bulamadığını söyledi.

SERDAR ORTAÇ´TAN BODRUM´DA İTİRAF

Muğla’nın Bodrum İlçesi´ndeki 3000 yıllık Antik Tiyatro’da Yıldız Turkcell Geceleri’nin ilk konserini veren Türk Pop Müziği´nin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç, aradığı aşkı bulamadığını söyledi. Ortaç, ”Tam kırk yıldır şehir şehir dolaşıyorum aradığım aşı ne yazık ki bulamadım. Sizlerin arasına seyirci olarak otursam bu aşkı bulabilir miyim?’ dedi.

Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlenen ”8. Yıldızlı Turkcell Geceleri’nin ilk konserini Türk Pop Müziği´nin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç verdi. Yaklaşık iki bin kişinin izlediği konserde, Ortaç sahneye ”Aşkı ararım seni ararım’ isimli şarkısıyla çıktı. Ortaç’tan önce sahneye çıkan robot dansçı kızların şovu izleyenleri hayran bıraktı. Ortaç’ın sahnede birlikte olduğu dansçılarla yaptığı seksi danslar ve hareketler sık sık alkışlar ve ıslıklarla destek gördü.

İlk şarkısından sonra seyircilerle sohbet eden Ortaç, tam kırk yıldır aradığı aşkı bulamadığını söyledi. Annesinin muhasebeci, babasının tornacı olduğunu kaydeden Ortaç, ”İşyerleri yanyanaymış. Babamın torna tezgahında parmağını kesmesiyle başlayan aşkları, hala ilk günkü gibi sürüyor’ dedi. Ortaç, eski aşkların güzelliğinden söz ederken, günümüz aşklarında saygı kalmadığını belirtti.

Bodrum´da konser vermenin kendisi için ”muhteşem’ bir olay olduğunu ifade eden Ortaç, ”Bu gece bana bunu bir kez daha yaşattığınız için teşekkür ederim. Bu gece size çok özel bir program hazırladım. Serdar Ortaç’ın gençken uzun saçlı hallerinden Karabiberi’mden bugüne kadar olan şarkılarımı söyleyeceğim’ dedi. Yeniden aşk konusuna değinen Ortaç, ”Sizlerin arasında seyirci olarak otursam aradığım aşkı bulur muyum? Belki o zaman tam kırk yıldır aradığım aşk bana nasip olur. Bu aşkın ne zaman kapımı çalacağını kestiremiyorum. Bu nedenle şarkılarımın büyük bölümü aşk üzerinde. Tam kırk yıldır şehir şehir dolaşıp aşk arıyorum. Bu nedenle bu gece şarkılarımı yüreği yaralı aşıklar için söyleyeceğim’ dedi.

Yıldızlı Turkcell Geceleri, 23 Temmuz’da Sertab Erener, 24 Temmuz’da Funda Arar, 31 Temmuz’da Anadolu Ateşi, 1 Ağustos’ta BKM Mutfak ve 6 Ağustos’ta Yalın ile devam edecek. Etkinlik 7 Ağustos Cumartesi gecesi MFÖ konseriyle sona erecek.

KAYNAK : DHA (Doğan Haber Ajansı)

Önceki Haber
İki Rahminde İki Bebek Var
Sonraki Haber
Geniş Aile’nin ünlü oyuncusu imaj değiştirdi

Bu haber 17 Temmuz 2010 Cumartesi tarihinde ve 08:02:19 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 570 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış