Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Aktif FM 17 Yaşında

ALİAĞA HABER / İzmir’in Aliağa ilçesinde bölgesel yayın yapan Aktif FM 17. yaş gününü eski ve yeni çalışanları ile birlikte kutladı. 17 yıldır Aliağa, Menemen, Foça, İzmir, Urla, Karaburun, Çeşme, Mordoğan, Çandarlı, Dikili, Bergama, Altınova, Ayvalık, M
23 Ocak 2010 Cumartesi 20:03

AKTİF FM 17. YAŞ GÜNÜNÜ ESKİ VE YENİ PROGRAMCILARI İLE KUTLADI

ALİAĞA HABER / İzmir”in Aliağa ilçesinde bölgesel yayın yapan Aktif FM 17. yaş gününü eski ve yeni çalışanları ile birlikte kutladı.
17 yıldır Aliağa, Menemen, Foça, İzmir, Urla, Karaburun, Çeşme, Mordoğan, Çandarlı, Dikili, Bergama, Altınova, Ayvalık, Manisa, Midilli ve Balıkesir”in bir bölümünden 91.7 frekansından dinlenen Aktif Radyo
www.aktiffm.com  ve www.aktiffm.com.tr  internet siteleriyle bölgenin tüm gelişmelerini, haberlerini yayın içeriğini dünyaya ulaştırmaya devam ediyor.
24.Ocak 1994 tarihinde mikrofonlarından tüm Bakırçay bölgesine ilk kez merhaba diyen Aktif FM 17.kuruluş yıldönümünü geçmişte emek vermiş yayıncılarının da katıldığı bir törenle kutladı.
Eski ve yeni yayıncıların tüm gün canlı yayın yaptığı Aktif FM de telefon bağlantısı ile yayına katılan dinleyicilere de sürpriz hediyeler verildi. Aktif FM ailesini bu mutlu gününde Yakup Öztürk, Sevilay Edremit, Ele avuca sığmaz Murat, Sema Kalpakçı, Sinem İnanlı, Banu Bilgin, Arif Güven, Çoban İbo, Yeliz Falay, Gülhan Balcı, Ayşe Üncü, Serkan Şen, Duygu Duygulu, Hülya Öztürk, Özkan Tezel, Kudret Karakulak, Deniz Özen ve Şenol Gök de yalnız bırakmadı.
17 yıl pastasını hep birlikte kesen eski ve yeni radyo çalışanları daha sonra dinleyiciler ile buluşarak canlı bağlantılar yaptılar.
17 yıl Aliağa merkezinden tüm bölgeye tarafsız ve ilkeli bir yayıncılık anlayışı ile yayın yaptıklarını anlatan Aktif Radyo yayıncılığı A.Ş. adına  sahibi Yakup Öztürk “Yayın hayatına başladığı günden bu yana dürüst ve tarafsız haberleri, eğlenceli ve kaliteli yayınları ve benzersiz müzik arşiviyle tüm Bakırçay bölgesine hitap eden Aktif Radyo 17. yaşını kutladı. Medya da 17 yıl uzun bir süre. Bu süre içerisinde dinleyicilerimize tarafsız ve ilkeli bir yayın sunmayı hedefledik. Bölge insanımızın sorunlarını aktardık, bu sorunların takipçisi olduk. Dinleyicilerimize müziğin ve eğlencenin de en kalitelisini sunmaya özen gösterdik. Bugün burada emeği geçen eski ve yeni arkadaşlarımıza ve burada olmayıp ta Aktif Radyo havasını soluyan tüm diğer arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bir sevda. İşimizi severek yapıyoruz. Daha nice yıllarda dinleyicilerimiz ile birlikte olmayı ümit ediyoruz.” Dedi.

 

Önceki Haber
Beyoncé Müziğe Ara Veriyor
Sonraki Haber
Deprem Korkuttu

Bu haber 28 Ocak 2010 Perşembe tarihinde ve 05:30:50 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 1.093 kişi gördü. ve 1 Yorum yapılmış