Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Recep İvedik’in ‘Fetih’ Gerginliği

Recep İvedik’in ‘Fetih’ Gerginliği 
Şahan Gökbakar, Recep İvedik 4 Filmiyle Fazla İlgilenmeyen Yapımcısı Faruk Aksoy’a Sitem Etti.
‘Recep ivedik’ serisiyle Türkiye’de en çok izlenen filmlere imza atan Şahan Gökbakar’ın, yapımcısı Faruk Aksoy’la arasının açıldığı iddia ediliyor. ikilinin arasına giren kara kedi ise; ‘Fetih 1453’ filmi. Aylardır, Fatih Sultan Mehmet’in istanbul’un fethini anlatan ‘Fetih 1453’ filminin çekimleriyle uğraşan Aksoy, Gökbakar’ın yeni filmi ‘Recep ivedik 4’le ilgilenemeyince, ünlü komedyenin tepkisini çekmiş.

Şahan Gökbakar

‘RECEP’ GÖLGEDE KALDI

Aksoy’un, yaklaşık 10 milyon dolarlık bir bütçeyle üç aşamada çekilen ‘Fetih 1453’e konsantre olması, Gökbakar’da, ‘Recep ivedik 4’ün gölgede kaldığı izlenimini yaratmış. Ünlü komedyenin gönlünü almak yine Faruk Aksoy’a düşmüş.

Aksoy, Gökbakar’ın deneyimine güvendiği için kendisine tam yetki verdiğini söylemiş. Ünlü yapımcı bununla yetinmeyip, filmin dördüncü versiyonu için gençlerden oluşan bir senaryo ekibi kurarak, Togan ve Şahan Gökbakar’ın emrine sunmuş. KAYNAK : (TelevizyonGazetesi.com)

Önceki Haber
Dj Nikita Coşturdu
Sonraki Haber
Şukufe Kocaya Gidiyor

Bu haber 15 Haziran 2010 Salı tarihinde ve 09:09:42 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 718 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış