Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Aşk-ı Memnuda Final

İşte Milyonları Ağlatan Sahne AŞK-I MEMNU FiNALi TIKLA iZLE

Kanal D’nin İzlenme Rekorları Kıran Dizisi Aşk-ı Memnu Son Bölümüyle Türkiye’yi Ekran Başına Topladı.

Kanal D’de yayınlandığı günden bu yana bir fenomene dönüşen “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü önceki akşam KANAL D’de ekrana geldi. Dizinin son bölümü için evlerde ‘Aşk-ı Memnu’ davetleri düzenlendi. Gündüz birbirlerini telefonla arayanlar, dizinin finali için sözleşti.
Dizinin son bölümü için İstanbul Kuruçeşme’deki SuAda ise KANAL D tarafından muhteşem bir davet düzenlendi. Dizi oyuncuları ve 500 milyona satılan davetiyeleri alanlar, finali hep birlikte izledi. Davetiyeler ve geceden elde edilen gelir “Baba Beni Okula Gönder” projesine aktarıldı.
Geceye katılan davetlileri, SuAda’ya asılan dev “Aşk-ı Memnu” pankartı karşıladı. “Aşk-ı Memnu Veda” adıyla yayınlanan final bölümü için gerçekleştirilen davete, cemiyet, medya ve sanat dünyasından yaklaşık 600 kişi katıldı. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle katılabildi. Geçtiğimiz salı akşamı dizi ekibinin katıldığı yemekte ayağını burkan ve kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan Saat, güçlükle yürüyebildi. Saat’in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takılmıştı. SuAda’nın merdivenlerinden çıkarken sendeleyen oyuncuya, dizi ekibi yardımcı oldu. Dizinin yıldızlarından Nebahat Çehre de, “Yakın plan fotoğrafımı çekmeyin ben bile sonra kendimi tanıyamıyorum” diyerek gazetecilere takıldı.
Tatlıtuğ sevgilisi İdil Fırat ile ilk kez el ele objektiflerin önüne çıktı.

Koltuk değnekli Bihter

Geçtiğimiz salı günü ayağını feci şekilde burkan Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle katıldı. Gazete-cilerin sorularına yanıt vermeyen Saat’in yürümekte zorlandığı gözlendi.

İlk kez

Kıvanç Tatlıtuğ, medyadan köşe Bucak kaçtığı sevgilisi İdil Fırat’la ilk kez bir davete katıldı. İkili, ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

Bu sahne ağlattı

Bihter’in silahla kalbinden kendini vurduğu sahne, TV izleyicisini ağlattı.
KAYNAK : (Doğan Haber Ajansı)

Önceki Haber
Öldü, Dirildi, Öldü İddiası
Sonraki Haber
Canlı Yayında Barıştılar

Bu haber 25 Haziran 2010 Cuma tarihinde ve 23:48:34 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 646 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış