Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Beren Saat Çareyi Kaçmakta Buldu!

Beren Saat, Aşırı İlgiden Sıkılınca Kaçmayı Tercih Etti. Arap turistler dizilerde hayranlıkla izledikleri Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u Beyoğlu’nda görünce, sevinç çığlıkları atıp fotoğraf çektirme yarışına girdi. Saat, çareyi kaçmakta buldu!

‘Aşk-Memnu’, ‘Dudaktan Kalbe’, ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Menekşe ile Halil’ dizilerinin mimarı Ece Yörenç, 48’inci yaş gününü önceki akşam Beyoğlu Ece Bar’da kutladı. Çok sayıda Oyuncunun katıldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Fırat Çelik, Zafer Algöz, Ali Sunal ve Gökçe Bahadır’ın yanı sıra birçok ünlü simanın hazır bulunduğu parti, çevredeki mekanlarda oturanların da ilgi odağı oldu.

BEREN SAAT

Sabah gazetesinin haberine göre, gecede en büyük coşku ise diğer konuklardan geç gelen Kıvanç Tatlıtuğ’un mekana adım atmasıyla yaşandı. ‘Aşk-ı Memnu’da yasak aşk yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat birbirlerine sarılarak hasret giderdi. Bu arada yoldan geçen bir grup Arap turist; dizide hayranlıkla izledikleri Saat ile Tatlıtuğ’u bir arada görünce sevinç çığlıkları attı. Saat, Arap turistlerin fotoğraf çektirebilmek için yarışa girdiğini görünce çareyi mekana girmekte buldu. Beyoğlu sokaklarını çınlatan Arap hayranları uzun bir süre mekan önünde bekleyerek fotoğraf çekmeye çalıştı.
KAYNAK : TelevizyonGazetesi.com

Önceki Haber
Okan Bayülgen’in Şaşırtan Yeni İmajı
Sonraki Haber
Facebook’ta Rekora Gidiyor

Bu haber 23 Ekim 2010 Cumartesi tarihinde ve 15:25:27 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 1.083 kişi gördü. ve 1 Yorum yapılmış