Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

En Çok Tıklanan Dizi Hangisi?

İzlesene.com, 2010 Yazının En Çok İlgi Gören Dizilerini Belirledi.

comScore verilerine göre, Türkiye’nin eğlence kategorisinde en çok tıklanan sitesi izlesene.com, 2010 yazında en çok ilgi gören dizinin “Küçük Sırlar” olduğunu açıkladı.

Superpoligon’un haberine göre, Küçük Sırlar hakkındaki videolar toplamda 450.604 defa izlenerek TV-Magazin kategorisinde en fazla tıklananlar arasında yer aldı. Ayrıca dizinin Teoman ve Atiye’nin birlikte söylediği “Kal” adlı müziği izlesene.com’daki en popüler videolar arasında yer alıyor. Parça, dizinin yayına girdiği 14 Temmuz 2010 tarihinden beri 260.755 kez tıklanmış bulunuyor. Aylin Aslım’ın yorumladığı “Aşk Geri Gelir” adlı parçayla birlikte kullanılan ve Küçük Sırlar dizisine ait görüntülerin yer aldığı video da bu süre zarfında binlerce defa izlendi. Video izlesene.com’un Facebook fan sayfasında paylaşıldıktan sonra sadece bir gün içinde 475 kişi tarafından beğenilmişti.

2010 yazının en sevilen dizileri arasına ATV’de yayınlanan “Şen Yuva” da girdi. Şen Yuva dizisinin sevilen karakteri Nurettin’in yaptığı besteler izlesene’nin en çok izlenen videoları arasında yer aldı. Dizide kadınları etkilemek için her hafta farklı besteler yapan Nurettin’in “Sempatiğimsin” adlı şarkısı izlesene.com’da yayınlandığı tarihten itibaren 35.089 defa izlendi.

Yeni sezonun en merak edilen dizisi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”

Kış sezonunda vizyona girecek olan diziler de izleyicilerden büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Onlarca yeni dizinin izleyiciyle buluşacağı yeni sezonun en çok ilgi çeken yeni dizisi ise “Fatmagül’ün Suçu Ne?” oldu. Kanal D’nin ekranlara taşıyacağı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” için hazırlanan fragman, izlesene.com’un Facebook sayfasında büyük bir beğeni topluyor. Beren Saat’in Fatmagül karakterini canlandırdığı dizinin tanıtım fragmanı fan sayfasında 828 kullanıcı tarafından beğenilirken, 304 kullanıcı da fragman hakkında yorumda bulundu.

Diğer taraftan geçen sezon ilgiyle izlenen “Aşk ve Ceza” dizisi de devam sezonu en çok ilgi gören dizi oldu.Geçen hafta izlesene.com’da yeni sezon fragmanı yayınlandıktan sonra , diziyle alakalı videoların izlenmesi , geçmişe göre %400 artarak toplamda 32.492’ye ulaştı.

izlesene.com Proje Yöneticisi ilkan Çelik, dizilerin gördüğü ilgi hakkında şunları söyledi: “Popüler diziler hakkında hazırlanmış videolar izlesene.com’da her zaman büyük bir ilgi görmüştür. Ancak 2010 yazı , dizilerin gördüğü ilgi bakımından çok daha hareketli geçti ve Türk halkı dizilere her zamankinden daha çok ilgi gösterdi. Yeni sezon dizilerinin tanıtım fragmanları ile yaz dizilerinin müzik videolarının dahi izleyicilerden gördüğü yoğun ilgi bu gerçeği açık bir şekilde ortaya koyuyor. Dizilere gösterilen ilginin yeni sezonun başlayacağı birkaç hafta içinde daha da artacağına inanıyoruz.”
KAYNAK : TelevizyonGazetesi.com

Önceki Haber
Şükrü’nün Şaşırtan Mesleği
Sonraki Haber
Yahşi Cazibe

Bu haber 10 Eylül 2010 Cuma tarihinde ve 11:11:26 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 501 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış