Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Geniş Aile’nin ünlü oyuncusu imaj değiştirdi

Ayaklıgazete.com’un haberine göre; Ekranların başarılı oyuncusu Fırat Tanış, yeni sinema filminde; büyük beğeni toplayan Geniş Aile dizisindeki rolünden oldukça farklı bir karaktere büründü! Aksiyon dolu kahkaha bombası “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” filminde imam hatip lisesinden mezun araba hırsızı “Tik” karakteri için imajını değiştiren Fırat Tanış; yeni rolü için uzun saçlarını kestirdi!
Barakuda Film Production’ın, macera ve kahkaha tufanı yaratacak yeni sinema filmi “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun başrol oyuncularından Fırat Tanış; kenar mahallerden birinde yaşayan üç arkadaştan biri canlandırıyor. Yer aldığı projelerde canlandırdığı birbirinden farklı karakterle ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Tanış; yeni filminde büründüğü “Tik” rolünde tikleri olan, imam hatip lisesi mezunu bir araba hırsızını canlandırıyor. Sevilen oyuncu aynı zamanda, Temmuz ayında çekimlerine başlanan film için saçlarını kestirerek yepyeni bir görünüme kavuştu.

Filmin yönetmenliğini Gümüş, Genco, Cümbür Cemaat Aile gibi beğenilen yapımlarla tanınan ödüllü yönetmen Kemal Uzun, yapımcılığını ise Geniş Aile, SICAK, Haneler, Gümüş, O.. Çocukları, Kampüsistan gibi başarılı yapımlara imza atan Mahmut Kayımtu, Ahmet Kayımtu ve Ziyad Candan tarafından kurulan Barakuda Film Production üstleniyor.

Önceki Haber
Şehir Şehir Dolaşıp Aşk Arıyor
Sonraki Haber
Ülke TV’de çok konuşulacak hata

Bu haber 17 Temmuz 2010 Cumartesi tarihinde ve 08:11:20 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 729 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış