Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

İnternette Şöhret Oluyorum

Şafak Sezer, Türk Malı’nın Yarattığı Patlamayı Değerlendirdi. 

Ünlü oyuncu SkyTürk’te Digital Hayat’a konuk olan ünlü komedyen ilginç açıklamalarda bulundu. Kendisini televizyona çok uzak bir adam olarak tanımlayan Sezer, şansını hep sinemada denediğini ancak şimdiye kadar yanlış projelerde olduğunu veya onun beğendiği yapımı seyircinin beğenmediğini ifade etti.

Şafak Sezer

Bu yılki patlama sorulduğunda ise; ‘Nedenini bilmiyorum hem reklam hem film art arda geldi.’ Demekle yetindi. Kariyerindeki ilginçliğe dikkat çeken ünlü oyuncu, ‘Bir bahtsızlık var, Kutsal Damacana sinemadan kalktıktan sonra meşhur oldu, Kolpaçino’da da aynı şey oldu. Biraz internette şöhret oluyorum. indirip izliyorlar, garip bir şöhretim var.’ Dedi.

Sinemada iz bırakmak istediğini anlatan Şafak Sezer, şu anki başarısının sinemada da olmasını umut ettiğini söyledi. KAYNAK : (TelevizyonGazetesi.com)

Önceki Haber
Acun, Show Tv’ye Talip Oldu
Sonraki Haber
Dj Nikita Coşturdu

Bu haber 15 Haziran 2010 Salı tarihinde ve 08:57:07 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 807 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış