Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Polat Alemdar’ın itirafı

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’dan Takım Elbise İtirafı. ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun ‘Polat’ı Necati Şaşmaz, atv’de yayınlanan ‘Dizi TV’ programında ilginç açıklamalar yaptı. Şaşmaz, “Dizide ‘Polat’ ve arkadaşlarının hayali, 2023 yılında Türkiye’nin dünyanın lider ülkesi olması. Ben de 2023’te Türkiye’nin hak ettiği yerde olmasını istiyorum” dedi.

necati şaşmaz

polat alemdar

Şaşmaz aksiyon sahneleriyle ilgili olarak, “Bu sahnelerde genelde takım elbiseleri çıkarıp, daha spor giyiniyoruz. Ancak eğer sahne takım elbiseli geçecekse, o zaman, kameranın görmemesi şartıyla, takım elbiselerimizin altına spor ayakkabı giyiyoruz. Böylece koşma sahnelerinde burkulmalar olmuyor” şeklinde konuştu.
Dizide ‘Memati’ karakterini canlandıran Gürkan Uygun ise aynı programda “Çocukken kovboy filmleri seyredip, ‘tabancacılık’ oynardım. Şimdi Kurtlar Vadisi’nde oynuyorum” dedi.
KAYNAK : HABERLER.COM

Önceki Haber
Hiçbiri Beş Para Etmez
Sonraki Haber
EASM EURO STAR’da

Bu haber 16 Aralık 2010 Perşembe tarihinde ve 22:33:50 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 684 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış