Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Şahan Yine Alır Götürür

ŞAFAK SEZERKolpaçino filminin 22 Ocak’ta, Recep ivedik 3 ve Yahşi Batı arasındaki bir dönemde çıkacağını belirten Sezer, “işim zor” dedi.

Yahşi Batı’ya henüz gitmediğini ama gitmek istediğini söyleyen Sezer, “Cem Yılmaz herşeyi yapıyor. Adam istediğini yapıyor. Onu da getiriyor, bunu da getiriyor, herşeyi yapıyor… Dinazor getiriyor, bilmem ne getiriyor” diye konuştu.

Yılmaz’ın başarısının filmlerinin afişlerinden bile anlaşıldığını ifade eden Sezer, “Bakıyorsun afişleri bizden ayrı. Ayrı bir afişleri var. GORA’ya bakıyorsun, AROG’a bakıyorsun, Yahşi Batı’ya bakıyorsun, oradan Cem Yılmaz‘a puanı veriyorsun. Diyorsun ki ‘Adam farklı düşünüyor” şeklinde konuştu.

Şahan Gökbakar‘ın bambaşka olduğunu söyleyen Şafak Sezer, “Onun ne yaptığı, ne ettiği, o bambaşka bir şey… Şahan yine zaten alır götürür yani. Ben fragmanını gördükten sonra, alır götürür” diyerek Şahan’daki sempatikliğin de kimsede olmadığını ifade etti.

Önceki Haber
Neden Ele avuca Sığmaz Murat
Sonraki Haber
YENi YILINIZ KUTLU OLSUN

Bu haber 28 Ocak 2010 Perşembe tarihinde ve 05:03:41 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 601 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış