Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Core i3 El Altından Satışa Çıktı

Core i3 El Altından Satışa Çıktı

Intel’in henüz tanıtamadığı Core i3 ilemcisi, HP marka bir dizüstü bilgisayarın bünyesinde satışa çıktı.

Sadece Amerika’ya satış yapan çevrim içi teknoloji dükkanı ECost, Intel’in henüz resmi olarak tanıtmadığı Core i3 işlemciyle çalışan bir dizüstü bilgisayarı satışa çıkardı. Şirketin planlarına göre 7-10 Ocak tarhileri arasında düzenlenecek CES 2010 fuarından önce etrafta olmaması gereke işlemci, bu site üzerinden HP Pavillion d6 modeli içinde çalışır bir şekilde alınabiliyor.

Sitede 919 dolara sipariş edilebilen, 15.6 inç ekranlı, 4 GB DDR3 bellekli ve 320 GB depolama alanına sahip bu model, 2.13 GHz’lik Core i3-330M işlemciye sahip olarak görünüyor. Satışa konmasından kısa bir süre sonra stokları tükenen bilgisayar, hala listeden kaldırılmış değil.

Daha önce benzer bir olay ise Kanada’da yaşanmış, A-Power adlı bir şirket tarafından satışa konan 2.9 GHz’lik Core i3-530 kullanan masaüstü bilgisayar, Intel’in müdahalesiyle geri çekilmişti.

Kaynak: yahoyt

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI