Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, Dj easm, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASM FUN CLUB, perfore, jenerik
  • +90 555 xxx xx xx
  • easm@easmurat.com

Şukufe Kocaya Gidiyor

Şukufe Kocaya Gidiyor

‘Geniş Aile’nin Sezon Finalinde Cevahir ve Koyu Bilal’in Aralarında Paylaşamadığı Şukufe, Aytaç’la Evlenip Mahalleden Ayrılıyor…
Ekranın en komik mahalle dizi ‘Geniş Aile’ sezonu kapatıyor. Tatile giderken Şukufe’yi canlandıran Zuhal Topal da kadrodan ayrılıyor. Hafta içi her gün canlı yayında ‘izdivaç’ adlı programı sunan Topal, iş yoğunluğu nedeniyle bu kararı aldı. Buna göre Şukufe, Berke Hürcan’ın canlandırdığı Aytaç’la evlenip mahalleden ayrılacak.

Zuhal Topal

Koyu Bilal, Şuküfe’nin Aytaç’la evlenecek olmasını kabullenemez. Onları durdurmak için tek çare vardır. Koyu Bilal, harekete geçer.

Şuküfe ise Kuddusi’den helallik almaya gelir. Bütün aile Cevahir’e bir yandan komşu kızını unutması için destek olurken, diğer yandan okulunu bitirmesi için baskı yapar.

Ulvi ve Sevim herkesten gizli sürpriz bir karar verir. Doktor kontrolünden çıkan Nazan tedirgindir. Son muayenede erken doğum riski ortaya çıkar. Mürsel’i bir telaş alır.

Şuküfe’ye ise düğünden hemen önce Aytaç’tan gizemli bir veda mektubu gelir. Yazılanlara göre Aytaç, ABD’ye dönmüştür. Yine aldatıldığını düşünen Şuküfe yıkılır. Fakat mektuptaki imla hatalarından şüphelenip gerçeğin peşine düşer. Böylece Şuküfe, Koyu Bilal, Aytaç ve Cevahir’in yolu yine kesişir. KAYNAK : (TelevizyonGazetesi.com)

admin

ELE AVUCA SIĞMAZ MURAT ( EASM ) - RADYOCU - TV RADYO TLFN SANTRALi DiZi OYUN JENERiK PERFORE MAĞAZA iÇi TANITIM SESLENDiRMENi VE RADYO PROGRAMCISI