Ele Avuca Sığmaz Murat, easm, easmurat, Murat Körpe, Seslendirmen, Radyo Programcısı, voice, voiceover, turkishvoice, izmirli djler, izmir radyosu, Murat, Dj, Murat, EASMurat, perfore, jenerik, radyo, cıngıl
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.easmurat.com 300 0

Şukufe Kocaya Gidiyor

‘Geniş Aile’nin Sezon Finalinde Cevahir ve Koyu Bilal’in Aralarında Paylaşamadığı Şukufe, Aytaç’la Evlenip Mahalleden Ayrılıyor…
Ekranın en komik mahalle dizi ‘Geniş Aile’ sezonu kapatıyor. Tatile giderken Şukufe’yi canlandıran Zuhal Topal da kadrodan ayrılıyor. Hafta içi her gün canlı yayında ‘izdivaç’ adlı programı sunan Topal, iş yoğunluğu nedeniyle bu kararı aldı. Buna göre Şukufe, Berke Hürcan’ın canlandırdığı Aytaç’la evlenip mahalleden ayrılacak.

Zuhal Topal

Koyu Bilal, Şuküfe’nin Aytaç’la evlenecek olmasını kabullenemez. Onları durdurmak için tek çare vardır. Koyu Bilal, harekete geçer.

Şuküfe ise Kuddusi’den helallik almaya gelir. Bütün aile Cevahir’e bir yandan komşu kızını unutması için destek olurken, diğer yandan okulunu bitirmesi için baskı yapar.

Ulvi ve Sevim herkesten gizli sürpriz bir karar verir. Doktor kontrolünden çıkan Nazan tedirgindir. Son muayenede erken doğum riski ortaya çıkar. Mürsel’i bir telaş alır.

Şuküfe’ye ise düğünden hemen önce Aytaç’tan gizemli bir veda mektubu gelir. Yazılanlara göre Aytaç, ABD’ye dönmüştür. Yine aldatıldığını düşünen Şuküfe yıkılır. Fakat mektuptaki imla hatalarından şüphelenip gerçeğin peşine düşer. Böylece Şuküfe, Koyu Bilal, Aytaç ve Cevahir’in yolu yine kesişir. KAYNAK : (TelevizyonGazetesi.com)

Önceki Haber
Recep İvedik’in ‘Fetih’ Gerginliği
Sonraki Haber
Hücre arkadaşının ciğerini yedi

Bu haber 15 Haziran 2010 Salı tarihinde ve 09:27:37 saatinde tarafından Genel kategorisine yazılmış, şuana kadar da 816 kişi gördü. ve Yorum yapılmamış